19 %

Motul 5100 Serisi 15W50 1 Litre Sentetik Motosiklet Motor Yağı

Eski fiyat: 86,00 TL
70,00 TL
KDV Dahildir.
Motul 5100 Serisi 15W50 1 Litre Sentetik Motosiklet Motor Yağı
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19770

Motul 5100 Serisi 15W50  1 Litre Sentetik Motosiklet Motor Yağı


Özellikle aktarım organları ile  motorlarında aynı anda yüksek yağlama gereksinimi olan motosikletler için özel olarak üretilen 5100 ESTER 10W-50 yağlamadaki kararlılığı ile ağır yük altında ve yüksek sıcaklıklarda dahi mümkün olan en az sürtünmeyi sağlar. Yapısındaki yüksek basınç katkı maddeleri sayesinde vites geçişleri daha kolaylaşır. 5100 ESTER 10W50 etkili ıslak debriyaj performansı ile birlikte vites kutusu ömrünü de uzatır. Sentetik yapılıdır ve ester içerir. Vites dişlilerinin ömrünü uzatan özel katkı maddeleri içerir. Motor sesini ve aşınmayı azaltır.

SAE/DOT : 
15W50

Standart ve Onaylar: API SM, CCMC G5 & JASO MA2

Uyumluluk: Entegre vites kutusuna sahip 4 zamanlı motorlar için uygundur. Her koşulda, caddede, şehirde ve off-road kullanımda uygulanabilir. Özel ester teknolojisine sahip MOTUL Technosynthese® teknolojisi ile üretilmiştir. Belli başlı modelleri için 15W50 viskozitesinde yağ kullanımını tavsiye eden APRILLA ve BMW gibi motor üreticilerinin standartlarını karşılar. Mükemmel kayganlık stabilitesi sayesinde motorun ve vites kutusunun korunmasını sağlar. Yumuşak vites geçişleri sağlar. Mükemmel ıslak debriyaj uyumuna sahiptir. 

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş


Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

 

 !!! Bu Ürün Seri sonu Ürünüdür.

 !!! Bu ürün iade ve değişim kapsamı dışındadır.

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler