19 %

Motul 5100 Serisi 10W30 1 Litre Sentetik Motosiklet Motor Yağı

Eski fiyat: 86,00 TL
70,00 TL
KDV Dahildir.
Motul 5100 Serisi 10W30 1 Litre Sentetik Motosiklet Motor Yağı
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19763

Motul 5100 Serisi 10W30 1 Litre Sentetik Motosiklet Motor Yağı


Sentetik, ester içerikli motosiklet yağı. Vites dişlilerinin ömrünü uzatan özel katkı maddeleri içerir, motor çalışma sesini ve aşınmayı azaltır.

Standartlar: 
API SM/SL/SJ/SH/SG

Onaylar: JASO MA2 

Uyumluluk:
 Entegre vites kutusuna sahip 4 zamanlı motorlar için uygundur. Her koşulda, caddede, şehirde ve off-road kullanımda uygulanabilir. Özel ester teknolojisine sahip MOTUL Technosynthese® teknolojisi ile üretilmiştir. Belli başlı modelleri için 10W30 viskozitesinde yağ kullanımını tavsiye eden HONDAYAMAHA gibi motor üreticilerinin standartlarını karşılar. Mükemmel kayganlık stabilitesi sayesinde motorun ve vites kutusunun her şart altında korunmasını ve yumuşak vites geçişlerine sahip olmasını sağlar. Mükemmel ıslak debriyaj uyumuna sahiptir. 


150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş


Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

 

 !!! Bu Ürün Seri sonu Ürünüdür.

 !!! Bu ürün iade ve değişim kapsamı dışındadır.

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler