15 %

Motul 300V MotoGP Serisi 5W30 1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı

Eski fiyat: 225,00 TL
191,00 TL
KDV Dahildir.
Motul 300V MotoGP Serisi 5W30 1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19853

Motul 300V MotoGP Serisi  5W30   1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı


MOTUL’ün yarış motosikletleri için ürettiği bu yağ serisi, yeni ve sıradışı bir performans sağlayabilmek için en son yeniliklerden faydalanmaktadır. MOTUL, yıllar boyunca en üst seviyedeki yarış ortamında edinilen tecrübelerin ışığında, güç, tork ve vites değişikliği sırasındaki debriyaj tepkisi konusunda sürücülerin taleplerini karşılayabilecek özel yarış yağlarını üretmeyi başardı. 

- Düşük tutuş katsayısı sayesinde (debriyaj tepkisinden ödün vermeden) motor iç sürtünmelerini minimize edip motora ekstra güç sağlar. 

- Yağ basıncını ve kesiklik yapmama özelliğini garanti eder. 
- Üstün aşınma engelleyeci ve yüksek devirde basınç koruması sağlayan yapıya sahiptir. (FLS>14)

%100 sentetik 4-zamanlı MOTUL Ester Core® teknolojisine sahip yüksek performans motor yağı.

Yarış için özel olarak üretilmiştir. Güvenirliğinden ve aşınmaya karşı dayanıklılığından ödün vermeden maksimum güç sağlar. 

Özel sentetik ester seçimleri ile yenilikçi katkı paketlerinin uyumlu kombinasyonları neticesinde elde edilen bu ürün, motor, vites kutusu ve debriyaj arasında mükemmel uyum ve sinerji sağlar. Islak debriyaj uyumu JASO T903 Annex Aile test edilip onaylanmıştır. 

İçerik: Ester Core, %100 sentetik, daha çok güç ve güvenirlik sağlayan formül...
Onaylar: Tüm mevcut standart ve onayların üstündedir.
Uyumluluk: Tüm 4 zamanlı motosiklet motorlarında, yarış motosikletleri, yüksek devir çeviren ve yüksek çalışma ısılarına sahip ve maksimum güç üreten motorlar off-road rallileri, trailer, pist ve cadde kullanımına uyumludur.

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş


Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

 

 

 !!! Bu Ürün Seri sonu Ürünüdür.

 !!! Bu ürün iade ve değişim kapsamı dışındadır.

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler