15 %

Motul 300V MotoGP Serisi 10W40 1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı

Eski fiyat: 225,00 TL
191,00 TL
KDV Dahildir.
Motul 300V MotoGP Serisi 10W40 1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19751

Motul 300V MotoGP Serisi 10W40   1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı


“Motosiklet Motorları için Double Ester Teknolojisi”
Bu teknoloji ince yağ tabakasının sürtünme katsayısını düşürürken, yağ basıncını muhafaza ederek optimum güç sağlanmasına olanak vermektedir. Diğer yandan debriyajdaki kaydırmalar debriyaj balataları arasındaki sürtünme arttırılarak minimize edilmiştir, bu sayede arka tekerleğe aktarılan güç arttırılmıştır. Arttırılmış güç ve geliştirilmiş dayanıklılık aynı anda… 

10W-40 serisi yağlarımız yarış motosikleti olarak tanımlanan motosikletlerin yüksek çalışma ısısına sahip ve geniş bir devir aralığında çalışan motorlarında kullanılmak üzere üretildi. SuperSport, SuperBike, Endurance, Motokros motosikletler gibi… 

%100 sentetik 4-zamanlı MOTUL Ester Core® teknolojisine sahip yüksek-performans motor yağı.
Yarış için özel olarak üretilmiştir. Güvenirliğinden ve aşınmaya karşı dayanıklılığından ödün vermeden maksimum güç sağlar.

Özel sentetik ester seçimleri ile yenilikçi katkı paketlerinin uyumlu kombinasyonları neticesinde elde edilen bu ürün, motor, vites kutusu ve debriyaj arasında mükemmel uyumu ve sinerjiyi sağlar. 

Islak debriyaj uyumu JASO T903 Annex A ile test edilip onaylanmıştır.

Spesifikasyonlar:

Ürün: 300V 4T FACTORYLINE 10W40
İçerik: Double Ester, %100 Sentetik. Daha fazla güç ve güvenirlik için.
SAE/DOT Standartı: 10W40
Onaylar: Tüm mevcut standart ve onayların üstündedir.
Uyumluluk: Tüm 4 zamanlı motorlar - Yarış motorları, SuperSport, SuperBike, Enduro, Motokros Pistleri, off-road rallileri, trailer ve cadde kullanımı.

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş


Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

 

 !!! Bu Ürün Seri sonu Ürünüdür.

 !!! Bu ürün iade ve değişim kapsamı dışındadır.

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler