Interphone U-Com 4 Bluetooth intercom Sistemi Tekli

8107,00 TL
KDV Dahildir.
Interphone U-Com 4 Bluetooth intercom Sistemi Tekli

Interphone U-Com 4 Bluetooth intercom Sistemi Tekli

Interphone U-Com 4, farklı marka intercom cihazları ile tamamen uyumlu Bluetooth®5.0 teknolojisi ile donatılmış motosiklet interkomudur. 600 metre mesafeye kadar başka 4 motosiklet ile iletişim kurmanıza imkan sağlar. Akıllı telefon bağlantısı - Müzik dinleme ve müzik paylaşımı, telefon görüşmeleri, Su geçirmez, toz ve darbeye dayanıkıdır. (IP67) Radyo/GPS/müzik arka plan sesi ile interkomlar arasında konuşma fonksiyonları - Kullanım sırasında interkomu şarj etme imkanı. Sesle komut ve cevaplama - Apple ve Android sesli asistan ile yönetim - Hızlı arama: 3 telefon numarasını kaydetme imkanı - Son Numarayı Tekrar Arama - Telefon görüşmesini başka bir interkom ile paylaşabilme özelliklerine sahiptir.

Teknik Özellikleri;

Bluetooth® 5.0 teknolojisi - 600 metreye kadar sürücü/yolcu ve motosiklet/motosiklet iletişimi - Yalnızca interkom modunda 15 saate kadar pil süresi (süre arka plan müziğine/GPS/radyoya göre değişiklik gösterebilir)

iOS ve Android Uygulaması - Dahili iletişim işlevlerinin tam kontrolü - Kalan şarj süresi görüntülenebilir - Yüklü olan ürün yazılımı sürümü ve yeni sürümlerin kullanılabilirliği görüntülenebilir - Pil şarj yüzdesi görüntülenebilir - Akıllı interkom eşleştirme - Ses ekolayzır ön ayarlarının seçimi.

Çok dilli ses kontrolü ile cihaz yönetimi - Önceden kaydedilmiş sesli mesajlar - Rüzgar geçirmez yönlü mikrofon - 3 seviyede otomatik ses ayarı (devre dışı bırakılabilir) 32mm HD kulak hoparlörleri - Ses ekolayzır - 5 seviyede ayarlanabilir Vox interkom.

76.0 MHz'den 108 MHz'e aralığında radyo frekansı alabilir  - RDS işlevi (bulunduğunuz konuma göre en iyi frekansları seçer) - 10 istasyon kaydedilebilir - En güçlü sinyale sahip ilk 10 istasyonu otomatik olarak kaydeder - Gelen telefon aramaları için otomatik sessize alma.

Bluetooth® sürüm 5.0 - 3 saatte tam şarj - Mikrofon ve hoparlör için mikro konektörler, şarj ve veri için C tipi.

Tüm Bluetooth® akıllı telefonlarla - Bluetooth® teknolojisine ve HFP profiline sahip GPS uydu navigasyonları - Tüm Sena sistemleri ve yerleşik iletişim sistemli intercom hazırlığı olan motosiklet kasklarına tam entegrasyon - Anycom modunda farklı intercom markaları ile bağlantı - Tüm TFT ve GPS sistemleri.

Ağırlık: 50g - uzunluk: 67mm - yükseklik: 35mm - kalınlık: 12mm
PC'den cihaz güncelleme ve yapılandırma (Windows ve MacO'lar)
Paket içeriği:Kask montajı için cırt cırt, Klips montaj desteği TS 32mm hoparlör,Bom mikrofonu açık veya çeneden açılır kasklar için ve  çıkarılabilir pil - Veri için C Tipi USB kablosu.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler