20 %

Gaerne G-Helium Gore-Tex Yazlık Motosiklet Çizmesi Siyah

Eski fiyat: 2650,00 TL
2120,00 TL
KDV Dahildir.
Gaerne G-Helium Gore-Tex Yazlık Motosiklet Çizmesi Siyah
  • Marka: Gaerne
  • Hızlı Bul: 26571
*
Gaerne G-Helium Gore-Tex Yazlık Motosiklet Çizmesi Siyah
 
  • Su geçirmezliği ve nefes alabilirliği Gore-Tex membran ile sağlanmış olan çizmenin en hassas bölgelerinde CE normlarında korumalar kullanılmıştır.
  • Özellikle gece sürüşlerinizde yüksek görünürlük için kullanılmış olan florosan sarı eklentiler size ekstra güvenlik sağlamak üzere tasarlandı.
  • Sürtünmeye karşı dayanıklı cordura eklentilere sahip olan çizmenin en hassas noktalarında 53 yıllık Gaerne deneyimi ile Euro normlarında korumalar bulunmakta.
  • Yaz sürüşlerinde sürüş konforunuzdan ödün vermemek ve havadar bir sürüş yapmanız için tasarlanan G-HELIUM sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

 

Uzun mesafelerde rahatça gezmek için tasarlanan G.HELIUM GORE-TEX, konforlu, hafif, iyi tasarlanmış ve son derece yüksek kalitede üretilmiştir.

Yenilikçi G.STRETCH FIT SİSTEMİ, çevreleyen fit ve düşük ağırlık sayesinde eşsiz konfor sağlar.

Ön alan ve ayak bileği üzerinde kalkan, üst elastik ön ve arka ayak bölgelerine bir dişli takviye entegre edilmiştir. Sarı fluo refleks, düşük ışık koşullarında bile daha iyi görülebilirlik sağlar.

Ayak bileğindeki köpük sistemi ve anatomik ve çıkarılabilir amortisör astarı.

Kauçuk dayanıklı, kaymaz ve kaymaz kauçuk taban.

GORE-TEX dahili membranın kullanımı, su geçirmezlik ve nefes alabilirliği garanti eder.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Gaerne motosiklet botları

Gaerne 45 yılı aşkın süredir sektöründe en kaliteli motosiklet ayakkabıları, botları ve çizmeleri üretmektedir. Gaerne, İtalya'da motosiklet botları üretmeye başladı, motosiklet çizmesinde aldığı patentler ve sektöre kattığı yenilikler sayesinde seviye belirleyici bir marka olmayı başardı. Gaerne, MX pro Kevin Windham ve MotoGP'nin Aleix Espargaro'yu da içeren Yarış alanlarından sürücülere sponsorluk yapıyor. Gaerne Motosiklet Botları piyasadaki en yüksek performanslı botları üretebilmek için en iyi malzemeleri ve en yeni teknolojileri kullanıyor, incelemenizi tavsiye ederiz. 

Popüler Kategoriler