20 %

Gaerne G-Air Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah

Eski fiyat: 2452,80 TL
1961,60 TL
KDV Dahildir.
Gaerne G-Air Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah
  • Marka: Gaerne
  • Hızlı Bul: 24883
*

Gaerne G-Air Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah

Yüksek teknik detaylar ile üretilmiş 4 mevsim kullanılabilir touring motosiklet botu, her mevsim kullanıma uygun gore-tex membran sayesinde su geçirmez ve hava alır, gaerne firmasının 53 yıllık tecrübesi ile üretilen motosiklet botları tamamen güvenli ve CE sertifikasyonlarına sahiptir. 

  • Su geçirmez ve nefes alabilir Gore-Tex membran

  • Özellikle gece sürüşlerinizde yüksek görünürlük için kullanılmış olan Neon sarı eklentiler

  • Sürtünmeye karşı dayanıklı cordura eklentilere sahip olan G-air motosiklet botunun en hassas noktalarında 53 yıllık Gaerne deneyimi ile Euro normlarında korumalar bulunmakta

  • İster yaz ister kış sürüşlerinde konforunuzdan ödün vermeden ve havadar bir sürüş yapmanız için tasarlanan G-Air gore-tex bot sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Gaerne motosiklet botları

Gaerne 45 yılı aşkın süredir sektöründe en kaliteli motosiklet ayakkabıları, botları ve çizmeleri üretmektedir. Gaerne, İtalya'da motosiklet botları üretmeye başladı, motosiklet çizmesinde aldığı patentler ve sektöre kattığı yenilikler sayesinde seviye belirleyici bir marka olmayı başardı. Gaerne, MX pro Kevin Windham ve MotoGP'nin Aleix Espargaro'yu da içeren Yarış alanlarından sürücülere sponsorluk yapıyor. Gaerne Motosiklet Botları piyasadaki en yüksek performanslı botları üretebilmek için en iyi malzemeleri ve en yeni teknolojileri kullanıyor, incelemenizi tavsiye ederiz. 

Popüler Kategoriler