Five Gloves RFX Deri Yazlık Yarış Motosiklet Eldiveni Siyah-Beyaz

4730,60 TL
KDV Dahildir.
Five Gloves RFX Deri Yazlık Yarış Motosiklet Eldiveni Siyah-Beyaz
*

Five Gloves RFX Deri Yazlık Yarış Motosiklet Eldiveni Siyah-Beyaz

Yarış pisti ve spor için tasarlanan yarış eldiveni. 2016 için tamamen yeniden tasarlanan RFX1, havalandırmalı PU mafsal kabukları ve elin ön kısmını korumak için geniş bir karbon fiber kabuk içeriyor. Performansa uygun en üst düzey eldivenin tüm özelliklerini sunar. Koruma için Kevlar® astar, karbon ve tamamen deri kullanılarak hazırlanmış olup, konfor için Stretch Kevlar avuç içi ve el üstü için koruyucu bariyer bulunuyor.  Bu en üst düzey Racing eldiveni, güvenlikten ödün vermeksizin kontrol hassasiyeti ve uyumu arayan zorlu motosiklet sürücüleri için.

Özellikleri:

  • Hakiki deri.
  • Sentetik takviyeli avuç içi bölmesi kaydırmaz yüksek performans sunmaktadır.
  • 3D yarı sert TPR FIVE logolu hakiki deri manşet.
  • Avuç içinde Karbon kaydırıcı (Slider)
  • Beş parmak koruması.
  • Karbon boğum koruması.
  • Eldivenin riskini azaltmak için koruyucu bir deri flep altına gizlenmiş kayışı ayarlayarak düşme anında yırtılmayı engeller.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Five Gloves Eldivenler, 47 Ülkede faliyet gösteren ve Motosiklet Eldiveni konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Five Gloves Eldivenler'e göre Motosiklette eldiven sadece bir aksesuar yada ekipman değil aynı zamanda motosikletin sürüş şartlarını size geri bildirimde bulunduğu bir aracıdır. Gaz tepkisi, virajlar , vites geçişleri eldivenden aracılığı ile sürücüye ulaşır ve bu nedenle eldivenin kesim ve tasarımı çok büyük önem taşır. Five Gloves üretiminde bu en son teknoloji ve global deneyimleri bu hissiyatı korumak için kullanır. Yarışlarda, Kenan Sofuoğlu da dahil bir çok yarışçı Five Gloves Eldivenlerini kullanıyor. Sizde Five Gloves un tüm katalogu içinde kendinize uygun ürünleri motoruma.com güvencesi ve en iyi fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Popüler Kategoriler