Dainese Visoke D-Wp Motosiklet Botu Uzun Siyah

5506,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Visoke D-Wp Motosiklet Botu Uzun Siyah
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 16387
*
  • Dainese Visoke D-Wp Motosiklet Botu Fonksiyonellik, teknik performans ve optimum uyum ile tasarlanan bu bot, arazi ile motosikletçinin birleştiği noktadır. Su geçirmezlik için tasarlanmış D-WP astar, Off Road için ekstra geniş ve kaydırmaz taban, alüminyum ayarlanabilir kilitli bağlantı mekanizması ile hem güvenli hem Kolay.  

  • Ekstra geniş off road taban-Alüminyum Bağlantı mekanizması- Isıl dengeyi koruyacak şekilde tasarlanmış- Dayanıklı inek derisinden- üst yüzey Su geçirmez özellikte üretilmiş-Olumsuz hava koşullarına oldukça dayanıklı- Özel D-WP tasarımı ile maksimize edilmiş havalandırma-Bilek desteği

 

 

Koruma

Topuk - Bilek - İncik

Cinsiyet Erkek
Malzeme Karışık
Tür Touring
Tutuş Sistemi Toka - Cırt

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler