Dainese Travelguard Gore-Tex Motosiklet Pantolonu

15266,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Travelguard Gore-Tex Motosiklet Pantolonu
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 25591
*

Dainese Travelguard Gore-Tex Motosiklet Pantolonu

Uzun mesafeli yolculuklar için mükemmel ergonomi ve yüksek konfor: Travelguard pantolon olumsuz hava ve düşük sıcaklıklarda uzun bir yolculuk ile karşı karşıyayken dahi, konfor açısından en zorlu motosiklet sürücülerinin beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Travelguard pantolonun dizleri üzerinde Microelastic koruyucular ve elastik Mugello kumaş ile beden hareketlerinde mükemmel bir rahatlığı garanti eder. Patentli su geçirmez ve nefes alabilir GORE-TEX ® membran, çıkarılabilir termal astar ve havalandırmaları ile konforu en üst düzeydedir.
 
Bedeninize mükemmel adapte olan yenilikçi bir malzeme, dizlerinin üzerinde yüksekliği ayarlanabilir sert koruyucu, yanı sıra iki tarafta yumuşak yan korumaları ile donatılmıştır. Carve Master ve Ice Evo ceketlerle birleşime uygundur.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler