Dainese Pro Armor Ceket İçi Dirsek Koruması

1509,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Pro Armor Ceket İçi Dirsek Koruması
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 26147

Dainese Pro Armor Ceket İçi Dirsek Koruması

Dainesenin uyumlu olan modellerdeki motosiklet ceketlerinin içine takılabilen dirsek korumasıdır. Ergonomik yapısı sayesinde rahatsızlık hissetmeden kullanabilirsiniz CE Onaylı ve EN 1621.3 Level 1 Seviye korumaya sahiptir, ağırlık ise sadece 90 Gr

 

Pro Armor Korumalar Nitril Kauçuktan imal edilen darbe emme kuvveti yüksek dainesenin ürettiği en son teknoloji ürünü korumalardır, diğer korumalaradan farkı çok daha esnek, yumuşak ve hafif olmasıdır. Korumalar üzerinde uygulanabilen farklı kalınlıklar, korumanın çok daha ergonomik olmasını sağlamakta. 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler