Dainese G. Razon Pelle Motosiklet Ceketi Siyah Deri

13123,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese G. Razon Pelle Motosiklet Ceketi Siyah Deri
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 16456
*

Dainese Razon Pelle Motosiklet Ceketi Dainese 'nin deri motosiklet ekipmanları üzerindeki tecrübesinin ve rakipsizliğinin kanıtı bir ürün. Olabilecek en kalın Dana derisi kullanılarak imal edilmiş çok özel bir ceket. Sade ve şık tasarımı ile günlük hayatınızda bile kullanmak isteyebileceğiniz şık bir ürün. Bununla beraber dirsek ve omuz bölümlerinde korumalar ile beraberinde geliyor.

Tasarım ve kesim olarak fit bir motosiklet ceketi. Dainese' nin racing serisi ceketlerde kullandığı ultra fit kesimde tasarlanmamış olsa da İtalyan bir tarza sahip ve fit bir ceket.

 

razon pelle motosiklet montu

 

Dainese Razon Pelle dışarıdan bakıldığında şıklığı ile öne çıkıyor fakat güvenlik için çok detaylı çalışılmış. Montu rahat giyip çıkartmanızı ve kolunuzu tamamen sarması için tasarlanan kol fermuarlarının altında olası bir kazada fermuar yırtılması sonrasında korumanın devamı için deri ekler yerleştirilmiş.

 

dainese mont pelle

 

Yine sırt bölümünde hem hareket kabiliyeti için esneklik sağlayacak hemde sürtünme anında ekstra dayanım için çapraz dikişler mevcut.

 

razon pelle koruma

 

Motosiklet kullanırken konforu arttırmak için kol bölümlerinde elastik bir malzeme ile ekler var. Bu parçalar fit bir montu rahatça kullanmanızı ve motosikleti kontrol ederken rahat olmanızı sağlıyor

 

dainese deri ceket

 

Dainese Razon Pelle Ceket soğuk havalarda kullanım için full bir termal içlik ile geliyor. Termal içlik oldukça yeterli ve kolunuzun tamamına kadar devam ediyor.

 

dainese razon termal

 

Montun Ön tarafında iki adet havalandırma fermuarı mevcut

 

dainese mont

Montta pantolon fermuar bağlantısı var ve bu sayede Dainese bir pantolon ile bağlantı yaparak daha güvenli bir sürüş yapabiliyorsunuz. Mont için sırt koruması OPSİYONEL olarak satılmakta. Dainese G1 ve Manis serileri korumaları mont ile beraber kullanabilirsiniz. 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler