Dainese G. Rainsun Motosiklet Montu Gri Yeşil

6953,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese G. Rainsun Motosiklet Montu Gri Yeşil
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 16454
*

Dainese G.Rainsun Motosiklet Montu Gri Yeşil 

Şık İtalyan kesimi ile oldukça işlevsel mevsimlik motosiklet ceketi, kısa sağnaklarda su geçirmeyen sürtünmeye ve rüzgara dayanıklı Duratex kumaşa sahip. Omuz ve Dirsek korumaları içinde bulunan file içliğine bağlı, böylece file olan içlik kısmını yazın ayrıca kullanmanız mümkün.

Bu mont tasarlanırken düşünülen havanın bir anda değişme olasılığı, eğer yaşadığınız bölgede hava birden bire değişiyor bir soğuk bir sıcak oluyorsa veya beklenmedik şekilde aniden yağmur bastırıyorsa bu mont tam size göre, Suya ve rüzgara dayanıklı duratex kumaş ve bolca hava cebi,

Hava ceblerini sadece bir fermuar ile açarak serinlik kazandırıyor,

Ayarlanabilir Boyun, Bel ve Bilek kısımları ile vücuda tam olarak oturması sağlanmış,

Bilek ve kol kısımlarında Çıtçıt sistemi ile Birer kademe değişiklik yapabilirken boyun kısmında Velcro bulunuyor.

Montun içinde bulunan file kısımı ayrıca kullanmak büyük nimet, özellikle yaz aylarındaki sıcak hava düşünüldüğünde.

Bu file kısım yine çıtçıt sistemi ile üst katmana bağlı ve istendiğinde çıkarılarak kullanılabilir, çünkü EN 1621-1 Sertifikalı Omuz ve Dirsek korumaları bu file kısmın içinde,

Son olarak Bel kısmında bulunan lastik ile montun alt kısmını büzerek su ve rüzgar giremesini önleyebilirsiniz. 

 

Pratik, işlevsel, modern çizgilere sahip ve olağan hava durumlarına çabuk adapte olabilen Dainese G.Rainsun Motosiklet Montu iyi bir seçenek olabilir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler