Bell PS Qualifier Kapalı Motosiklet Kaskı Siyah

1691,50 TL
KDV Dahildir.
Bell PS Qualifier Kapalı Motosiklet Kaskı Siyah
  • Marka: Bell
  • Hızlı Bul: 17278
*

Bell Qualifier Kapalı Motosiklet Kaskı Hakkında;

    Bell Qualifier Kask Özellikle Genç Kullanıcıları Hedef Almış Gözüküyor Çünkü Bell Qualifier Kasklar Hem Güzel, Hem Sağlam, Hemde Kendi Marka Değerine Göre Oldukça Uygun Bir Fiyata Etiketine Sahip. Aerodinamik bir Yapıya Sahip Olan Bell Qualifier Rüzgara Karşı Direnmekten Ziyade Havanın Hızlıca Üzerinden Akması İçin Son Derece Pürüzsüz ve Çıkıntısız Bir Tasarım Hedeflenmiş Bu Ayrıca Sade Ve Şık Olmasınada Katkı Sağlamış.  (Quick Release) ile Hızlı Değiştirilebilen Vizörü ek olarak Çizilmeye ve UV Işınlarına da Dayanaklı. Güvenlik için Double D çene bağlantı kayışı kullanan BellQualifier DOT 2205 Sertifikasınada sahip.  Komple Çıkarılıp Yıkanabilen İç Astar Ve Yanak Pedleri ile Temizlemesi Kolay. Yeni Renk Ve Grafik Seçenekleriyle de Çevrenizdekileri Etkiliyeceğine Emin Olabilirsiniz.

 BELL Qualifier Kask incelemesi için tıklayın

 

*
*
*
İnceleme
Başlangıç kaskı | Muhammed Ali 18.10.2016 14:33

başlangıç için bu fiyata harika kabuk yapısıda polikarbon olduğu için termoplastikten çok daha iyi

Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (6/0)
tercih edilebilir | Misafir 9.04.2020 18:25

başlangıc olarak polikarbon bir yapılı dauble d bağlantılı güveş vizörsüz ses , rüzgar ve aerodinamik yapısal olarak güzel ve bell markası olmasıyla tercih sebebi olabilir

Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (4/0)

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Bell Motosiklet Kaskları


1955 yılında Indianapolis 500 yarışları sırasında Cal Niday adındaki yarışçı pistten çıkarak duvara çarptı. Niday son hız duvara çarptığında en ciddi darbeyi kafasına almıştı. Ancak Bell kaskı sayesinde kazayı ufak sıyrıklarla atlattı. O günden itibaren motosiklet ve bisiklet dünyasında güvenilirliğini çok kez ispatlamış olan Bell, bunu yaparken estetikliğinden de ödün vermiyor. Kenny Roberts, Eddie Lawson, Wayne Rainer gibi ünlü GP yarışçılarının kariyerleri esnasında kullandıkları kasklar da Bell'di. Marka her türlü araca, sürücüye, kullanım şekline uygun kasklar üretiyor ve 60 yılı aşkın tecrübesiyle kasklarında en son mühendislik teknolojilerini ve en orijinal artistik yorumları bir araya getiriyor.

 

 

 
Modeller
 

BELL MX9BELL QualifierBELL Vortex BELL Bullitt   BELL SX1 BELL Rogue BELL Custom500

Popüler Kategoriler