Arai Urban-V Gun Metallic Frost Açık Motosiklet Kaskı

15266,00 TL
KDV Dahildir.
Arai Urban-V Gun Metallic Frost Açık Motosiklet Kaskı
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 27850
*

Arai Urban-V Gun Metallic Frost Açık Motosiklet Kaskı

Yeni Arai Urban-V, klasik stili son teknoloji Arai koruması, konforu havalandırma teknolojisiyle harmanlamaktadır.Geleneksel dikişli suni deri kenar döşemesi , klasik, retro hatlara sahip olmasıyla birlikte şehir içi kullanımlara uygundur. 

Dış kabuğu

Urban-V'nin kabuğu Peripheral Belted Complex Laminate Construction'dan yapılmıştır. Bu güçlü bir katmanlı Fiberglas malzemedir ve kaskın dahada güçlendirilmesine yardımcı olacakdır. 

Havalandırma

Başınızı serin tutmak için, hava alın bölgesinden kaskın EPS oluklarına girer ve iki taraftan 2 farklı gizli hava çıkış kanalı bulunmaktadır.

iç Döşeme

Rahatlatılmış iç pedleri ile ses yalıtımını bir üst segmente çıkartan Arai Urban-V aynı zaman da anti-bakteriyeldir. 

Sertifika: ECE 22-05:
Dünya çapında 50'den fazla ülkenin talep ettiği, en yaygın uluslararası kask sertifikası olan ECE 22-05'e sahiptir.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler