Arai Tour-X4 Desert Sand Kapalı Motosiklet Kaskı

8150,40 TL
KDV Dahildir.
Arai Tour-X4 Desert Sand Kapalı Motosiklet Kaskı
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 18594
*
ÇARPMA DİRENCİ - 300 cm'den atılan 3 kg'lık sivri konik cisim kask üzerinde iz dahi bırakamamıştır.
HYBRID ÇOKLU YOĞUNLUKLU KÖPÜK EPS YÜZEY - Arai, farklı maddelerden her noktada farklı yoğunluklu yüzey imal etmek yerine farklı yoğunluklu maddelerin bileşiminden tek bir multi kompozit yüzey üretir
HYPER SIRT - Kabuğun alt tarafındaki destekler sayesinde sağlamlık artar, sırtın arka tarafındaki havalandırma boşlukları konforlu sürüşü destekler.
DİFÜZÖR - Difüzörler ve havalandırma kanalları daha yumuşak kask hatları için dış kabuk üzerinde yer alır.
FSC - Yeni çene pedi dizaynı ve yeniden dizayn edilmiş boyun desteği, çek-aç çene spoilerıyla yüksek uyumluluk sağlar. Rüzgar sesini minimize ederken sıcak hava tahliyesi sağlar.
ÇIKARILABİLİR İÇ YÜZEY - Kaliteli malzemeden imal edilen, sökülüp yıkanabilen iç yüzey.
ÇENE BAĞI - Kaliteli malzemeden imal edilmiş, yüksek konfor ve tam uyumluluk sağlayan çene bağı.
ÇENE SPOILERI - Arai'nin eşsiz çek-aç çene havalandırması sayesinde rüzgar sesini minimuma indirme olanağı.
ALIN HAVALANDIRMASI - Yüzün üst tarafından sağlanan temiz hava sayesinde diğer kasklara kıyasla minimum delik miktarı.
BUĞU KİLİDİ - Vizör havalandırması en nemli hava koşullarında dahi vizörün buğu yapmasına engel olurken kesinlikle açılmayan kilit.

 

Çene Bağı Double D
Ağırlıklı Renk Siyah
Tür Kros Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı  Multi-Kompozit
Dış Kabuk Boyutları 3
Vizör Pinlock

 

Geliştirilmiş Tour X modeli yeni dış katmanıyla daha güçlü

Offroad ya da Grand Touring... Hangi sürüş koşullarında olursa olsun yeni Arai Tour X4 her türlü maceraya hazır. Tour X4 yeniden tasarlanan daha güçlü,dayanıklı ve sert dış katmanıyla ekstrem koşullara ayak uyduruyor. Dış katmanın yanı sıra, havalandırma sistemi de maksimum verim için tekrar tasarlandı. Yüz Hatları Sistemi ise çene kısmını daha sıkı destekleyerek yüksek düzey konfor ve güvenlik sunuyor. Yanak bölgesindeki katmanlarda bulunan 5 mm’lik çıkarılabilir sünger tabakası ve ana astarda şakak bölgesini destekleyen dolgular ile Tour X4, kişisel yüz hatlarına daha iyi uyum sağlıyor.

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler