Arai QV Pro Place Kapalı Motosiklet Kaskı Siyah Gri

16131,00 TL
KDV Dahildir.
Arai QV Pro Place Kapalı Motosiklet Kaskı Siyah Gri
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 25620
*
ÇARPMA DİRENCİ - 300 cm'den atılan 3 kg'lık sivri konik cisim kask üzerinde iz dahi bırakamamıştır.
HYBRID ÇOKLU YOĞUNLUKLU KÖPÜK EPS YÜZEY - Arai, farklı maddelerden her noktada farklı yoğunluklu yüzey imal etmek yerine farklı yoğunluklu maddelerin bileşiminden tek bir multi kompozit yüzey üretir
ERGONOMİK KABUK - Arai, kafayı tam olarak kavramasına rağmen çıkarırken herhangi bir zorlanmaya engel olur, rahatça çıkarılıp takılabilir. 
HYPER SIRT - Kabuğun alt tarafındaki destekler sayesinde sağlamlık artar, sırtın arka tarafındaki havalandırma boşlukları konforlu sürüşü destekler.
FFS - Yeni çene pedi dizaynı ve yeniden dizayn edilmiş boyun desteği, çek-aç çene spoilerıyla yüksek uyumluluk sağlar. Rüzgar sesini minimize ederken sıcak hava tahliyesi sağlar.
NEFES KORUMASI - Çıkarılabilen nefes koruma aparatı nefesi doğrudan dışarı yönlendirerek vizörde buğu oluşmasını önler.
ÇENE SPOILERI - Arai'nin eşsiz çek-aç çene havalandırması sayesinde rüzgar sesini minimuma indirme olanağı.
PATENTLİ SNC İNŞAAT - 'Structural Net Composite' Arai’nin en yeni ve en profesyonel kabuk dizayn yöntemi. Arai’nin Süper Komplex Laminat İnşaat katmanlarının arasındaki destek materyali sayesinde kasklar daha sağlam ve daha hafif.
ÇIKARILABİLİR İÇ YÜZEY - Kaliteli malzemeden imal edilen, sökülüp yıkanabilen iç yüzey.
ÇENE BAĞI - Kaliteli malzemeden imal edilmiş, yüksek konfor ve tam uyumluluk sağlayan çene bağı.
AERODİNAMİK KABUK - Hızlı sürücüler için tasarlanmış ön yüzey, rüzgara minimum temas alanı bırakır.
ALIN HAVALANDIRMASI - Yüzün üst tarafından sağlanan temiz hava sayesinde diğer kasklara kıyasla minimum delik miktarı.
LRS - Lever Release System. Hiçbir ekipman gerekmeden sökülüp takılma imkanına sahip vizör.
BUĞU KİLİDİ - Vizör havalandırması en nemli hava koşullarında dahi vizörün buğu yapmasına engel olurken kesinlikle açılmayan kilit.
AÇILABİLİR HOLDER - Daha hassas ve aerodinamik için açılıp-kapanabilir holder.
ÇENE HAVALANDIRMASI - Entegre karbon filtresiyle çift pozisyonlu havalandırma. Yarı açıkken hava akışını aşağıya yönlendirir, tamamen açıkken vizördeki buğuyu engellemeye destek olur.

 

Çene Bağı Double D
Ağırlıklı Renk Siyah Gri
Tür Kapalı Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı  Multi-Kompozit
Dış Kabuk Boyutları 3
Vizör Pinlock

 

RX-7 GP Teknolojisi, Quantum konforuyla uzun süreli kullanımlar için bir numaralı tercih

Yeni Quantum-ST Pro serisi Arai’nin uzun oval kafa yapısı modeline göre tasarlanmıştır. Bu özel model kafanın ön ve arka kısımları arasında daha uzun mesafe bırakırken, sağ ve sol taraflardan daha dar bir şekle sahiptir. Quantum-ST Pro, Quantum serisindeki diğer modellerden bu yönüyle farklılık gösterir. Avrupalı bir çok motosiklet kullanıcısının tecrübe ettiği ve beğendiği bu model, sunduğu konforla ön plana çıkıyor. Quantum-ST Pro gezgin sporcu kaskı olarak da profesyoneller tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Quantum-ST serisinde sunulan gölgelik özelliği, ST-Pro modellerde standard olarak bulunmaktadır. Ağız ve burun bölgesinde daha geniş alan, kaskta mevcut mikrofon cepleri iletişim konusunda da bu modeli bir adım öne çıkarıyor. Model için özel üretilen Eco-Pure kumaş konforu üst düzeye taşıyor. Quantum-ST Pro, RX-7 GP teknolojisi ve mükemmel konforuyla uzun kullanımlar ve geziler için en iyi seçenek.

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler