Arai Freeway 2 Motosiklet Kaskı Mat Siyah

14655,00 TL
KDV Dahildir.
Arai Freeway 2 Motosiklet Kaskı Mat Siyah
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 15980
*
ÇARPMA DİRENCİ - 300 cm'den atılan 3 kg'lık sivri konik cisim kask üzerinde iz dahi bırakamamıştır.
HYBRID ÇOKLU YOĞUNLUKLU KÖPÜK EPS YÜZEY - Arai, farklı maddelerden her noktada farklı yoğunluklu yüzey imal etmek yerine farklı yoğunluklu maddelerin bileşiminden tek bir multi kompozit yüzey üretir
ERGONOMİK KABUK - Arai, kafayı tam olarak kavramasına rağmen çıkarırken herhangi bir zorlanmaya engel olur, rahatça çıkarılıp takılabilir.
ÇENE BAĞI - Kaliteli malzemeden imal edilmiş, yüksek konfor ve tam uyumluluk sağlayan çene bağı.

 

Çene Bağı Double D
Ağırlıklı Renk Siyah
Tür Açık Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı  Multi-Kompozit
Dış Kabuk Boyutları 3

 

Klasik stil açık kaskın zirve noktası

Arai Freeway 2; klasik, cruiser, streetfigther tipi bir çok motosikletçinin favori kask modeli olarak uzun yıllardır zirvede yer alıyor. Klasik Jet modeli, Arai’nin fit görünümü ve konforunu geleneksel tasarımıyla birleştirdi. Arai Freeway’in en gözde özelliği ise dahili yıkanabilir ve çıkarılabilir güneşliğinin saniyeler içinde kask gözlüğüne dönüştürülebiliyor olması.

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler