Arai Chaser-X Diamond Siyah Kapalı Motosiklet Kaskı

14213,00 TL
KDV Dahildir.
Arai Chaser-X Diamond Siyah Kapalı Motosiklet Kaskı
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 25471
*

ÇARPMA DİRENCİ - 300 cm'den atılan 3 kg'lık sivri konik cisim kask üzerinde iz dahi bırakamamıştır.

HYBRID ÇOKLU YOgUNLUKLU KÖPÜK EPS YÜZEY - Arai, farklı maddelerden her noktada farklı yogunluklu yüzey imal etmek yerine farklı yogunluklu maddelerin bileşiminden tek bir multi kompozit yüzey üretir
ERGONOMİK KABUK - Arai, kafayı tam olarak kavramasına ragmen çıkarırken herhangi bir zorlanmaya engel olur, rahatça çıkarılıp takılabilir. 
HYPER SIRT - Kabugun alt tarafındaki destekler sayesinde saglamlık artar, sırtın arka tarafındaki havalandırma boşlukları konforlu sürüşü destekler.
Chaser-X, RX-7V'den türetilen tamamen yeni bir havalandırma sistemini kullanıyor; bu, kaskın üst kısmındaki geniş, tek emme kanalıyla anında tanınabiliyor.
NEFES KORUMASI - Çıkarılabilen nefes koruma aparatı nefesi dogrudan dışarı yönlendirerek vizörde bugu oluşmasını önler.
ÇENE SPOILERI - Arai'nin eşsiz çek-aç çene havalandırması sayesinde rüzgar sesini minimuma indirme olanagı.
PATENTLİ SNC İNŞAAT - 'Structural Net Composite' Arai’nin en yeni ve en profesyonel kabuk dizayn yöntemi. Arai’nin Süper Komplex Laminat İnşaat katmanlarının arasındaki destek materyali sayesinde kasklar daha saglam ve daha hafif.
ÇIKARILABİLİR İÇ YÜZEY - Kaliteli malzemeden imal edilen, sökülüp yıkanabilen iç yüzey.
ÇENE BAgI - Kaliteli malzemeden imal edilmiş, yüksek konfor ve tam uyumluluk saglayan çene bagı.
AERODİNAMİK KABUK - Hızlı sürücüler için tasarlanmış ön yüzey, rüzgara minimum temas alanı bırakır.
ALIN HAVALANDIRMASI - Yüzün üst tarafından saglanan temiz hava sayesinde diger kasklara kıyasla minimum delik miktarı.
LRS - Lever Release System. Hiçbir ekipman gerekmeden sökülüp takılma imkanına sahip vizör.
BUgU KİLİDİ - Vizör havalandırması en nemli hava koşullarında dahi vizörün bugu yapmasına engel olurken kesinlikle açılmayan kilit.
AÇILABİLİR HOLDER - Daha hassas ve aerodinamik için açılıp-kapanabilir holder.
ÇENE HAVALANDIRMASI - Entegre karbon filtresiyle çift pozisyonlu havalandırma. Yarı açıkken hava akışını aşagıya yönlendirir, tamamen açıkken vizördeki buguyu engellemeye destek olur.

 

Çene Bagı Double D
Agırlıklı Renk  
Tür Kapalı Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı Degerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı  Multi-Kompozit
Dış Kabuk Boyutları 3
Vizör Pinlock

 

 

Geliştirilmiş özellikleriyle multi kompozit kask

Chaser X en küçük detaylara kadar baştan aşagı yepyeni bir tasarım. Chaser modelinin sevilen tüm özelliklerine sahip olan Chaser X, eski özelliklerin daha iyisinin arayışı içinde geliştirilmesiyle ortaya çıktı. Daha net bir yol görüşü saglayan geniş SAI vizör, sürüş güvenligini ve performansını artırıyor. Modifiye edilmiş havalandırma sistemi ile konfor alanında da Chaser X farkını hissedeceksiniz. Modelin iç kesimi daha az baskıyla daha çok güven ve konfor sunuyor.

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler