arai-axes-2-field-kapalı-motosiklet-kaskı-mavi
Picture of 0
Picture of 0
360

Arai Axes 2 Field Kapalı Motosiklet Kaskı Mavi

11429,00 TL
KDV Dahildir.
Arai Axes 2 Field Kapalı Motosiklet Kaskı Mavi
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 15925
*
ÇARPMA DİRENCİ - 300 cm'den atılan 3 kg'lık sivri konik cisim kask üzerinde iz dahi bırakamamıştır.
HYBRID ÇOKLU YOĞUNLUKLU KÖPÜK EPS YÜZEY - Arai, farklı maddelerden her noktada farklı yoğunluklu yüzey imal etmek yerine farklı yoğunluklu maddelerin bileşiminden tek bir multi kompozit yüzey üretir
ERGONOMİK KABUK - Arai, kafayı tam olarak kavramasına rağmen çıkarırken herhangi bir zorlanmaya engel olur, rahatça çıkarılıp takılabilir. 
HYPER SIRT - Kabuğun alt tarafındaki destekler sayesinde sağlamlık artar, sırtın arka tarafındaki havalandırma boşlukları konforlu sürüşü destekler.
FFS - Yeni çene pedi dizaynı ve yeniden dizayn edilmiş boyun desteği, çek-aç çene spoilerıyla yüksek uyumluluk sağlar. Rüzgar sesini minimize ederken sıcak hava tahliyesi sağlar.
ÇENE HAVALANDIRMASI - Entegre karbon filtresiyle çift pozisyonlu havalandırma. Yarı açıkken hava akışını aşağıya yönlendirir, tamamen açıkken vizördeki buğuyu engellemeye destek olur.
AÇILABİLİR HOLDER - Daha hassas ve aerodinamik için açılıp-kapanabilir holder.
ÇIKARILABİLİR İÇ YÜZEY - Kaliteli malzemeden imal edilen, sökülüp yıkanabilen iç yüzey.
ÇENE BAĞI - Kaliteli malzemeden imal edilmiş, yüksek konfor ve tam uyumluluk sağlayan çene bağı.
AERODİNAMİK KABUK - Hızlı sürücüler için tasarlanmış ön yüzey, rüzgara minimum temas alanı bırakır.
ALIN HAVALANDIRMASI - Yüzün üst tarafından sağlanan temiz hava sayesinde diğer kasklara kıyasla minimum delik miktarı.
LRS - Lever Release System. Hiçbir ekipman gerekmeden sökülüp takılma imkanına sahip vizör.
BUĞU KİLİDİ - Vizör havalandırması en nemli hava koşullarında dahi vizörün buğu yapmasına engel olurken kesinlikle açılmayan kilit.
   

 

Çene Bağı Double D
Ağırlıklı Renk Lacivert - Kırmızı - Beyaz
Tür Kapalı Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı  Multi-Kompozit
Dış Kabuk Boyutları 3
Vizör Pinlock

 

Geliştirilmiş vizörü ve çene yarığıyla Arai Axces-II

Axces II, Arai dünyasına girmek için en ideal kask niteliğinde. Yenilenen, eskisine göre daha güçlü ve daha sert bir dış kabuğa sahip. Kaskın önemli yeniliklerinden olan genişletilmiş vizör, eskisine göre her iki yönden de 5mm daha geniş görüş açısı sağlıyor. Ayrıca havalandırma sistemini geliştirmek için de üzerinde çok çalışılmış. Bunun için de tamamen yeni bir arka havalandırma kanalı kullanılmış. Bu kanal kask içindeki sıcak ve nemli havanın kask dışına akışını hızlandırırken, aynı zamanda kaska görsel olarak da hoş bir görüntü kazandırıyor. Yenilenen ön hava kanalı da kaskın üst çevresinden sürücüye temiz hava sağlıyor. Axces II’nin iç yüzeyi kaliteli gri kumaş kullanılarak yapılmış ve pedleri sökülüp takılabilecek şekilde dizayn edilmiş.

 

 *
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler