Arai Axces 3 Line Kırmızı Kapalı Motosiklet Kaskı

12331,00 TL
KDV Dahildir.
Arai Axces 3 Line Kırmızı Kapalı Motosiklet Kaskı
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 25548
*

Bu Kaskın Üretim Tarihi 2017 Yılına Aittir.


ÇARPMA DİRENCİ - 300 cm'den atılan 3 kg'lık sivri konik cisim kask üzerinde iz dahi bırakamamıştır.
HYBRID ÇOKLU YOgUNLUKLU KÖPÜK EPS YÜZEY - Arai, farklı maddelerden her noktada farklı yogunluklu yüzey imal etmek yerine farklı yogunluklu maddelerin bileşiminden tek bir multi kompozit yüzey üretir
ERGONOMİK KABUK - Arai, başınızı tam olarak kavramasına ragmen çıkarırken herhangi bir zorlanmaya engel olur, rahatça çıkarılıp takılabilir. 
HYPER SIRT - Kabugun alt tarafındaki destekler sayesinde saglamlık artar, kaskın arka tarafındaki havalandırma boşlukları konforlu sürüşü destekler.
Çene Pedi Bulunmamaktadır.
ÇENE HAVALANDIRMASI - Entegre karbon filtresiyle çift pozisyonlu havalandırma. Yarı açıkken hava akışını aşagıya yönlendirir, tamamen açıkken vizördeki buguyu engellemeye destek olur.
AÇILABİLİR HOLDER - Daha hassas ve aerodinamik için açılıp-kapanabilir holder.
ÇIKARILABİLİR İÇ YÜZEY - Kaliteli malzemeden imal edilen, sökülüp yıkanabilen iç yüzey.
ÇENE BAĞI - Kaliteli malzemeden imal edilmiş, yüksek konfor ve tam uyumluluk saglayan çene bagı.
AERODİNAMİK KABUK - Hızlı sürücüler için tasarlanmış ön yüzey, rüzgara minimum temas alanı bırakır.
ALIN HAVALANDIRMASI - Yüzün üst tarafından saglanan temiz hava sayesinde diger kasklara kıyasla minimum delik miktarı.
LRS - Lever Release System. Hiçbir ekipman gerekmeden sökülüp takılma imkanına sahip vizör.
BUgU KİLİDİ - Vizör havalandırması en nemli hava koşullarında dahi vizörün bugu yapmasına engel olurken kesinlikle açılmayan kilit.
   

 

 

Arai Axces-III

Axces III, Arai Dünyasına girmek için en ideal fiyata sahip kask modelidir. Yenilenen, eskisine göre daha güçlü ve daha sert bir dış kabuga sahip olan axces 3. Kaskın önemli yeniliklerinden olan genişletilmiş vizör, eskisine göre her iki yönden de 5mm daha geniş görüş açısı saglıyor. Ayrıca havalandırma sistemini geliştirmek için de üzerinde çok çalışılmış. Yeni arka havalandırma kanalı, kask içindeki sıcak ve nemli havanın kask dışına akışını hızlandırırken, aynı zamanda kaska görsel olarak da hoş bir görüntü kazandırıyor. Yenilenen ön hava kanalı da kaskın üst çevresinden sürücüye temiz hava saglıyor.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XArai Quantic Arai-QV ProArai Axces 3  
Arai Profile V
 Arai RX7Arai Tour X4Arai Freeway-2Arai Renegade VArai Chaser XvArai Yedek Parça

Popüler Kategoriler