AGV X3000 Retro Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah

16119,00 TL
KDV Dahildir.
AGV X3000 Retro Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 26819
*

AGV X3000 Kapalı Motosiklet Kaskı

Agv X3000 Efsane İtalyan motosiklet yarışçısı Giacomo Agostini 'nin yarışlarda kullandığı kaskın dış tasarımına sadık kalarak tasarlanmış yarış ruhunu içinde taşıyan ve günümüzün teknolojisi kullanılarak geliştirilen motosiklet kaskıdır. AGV X3000 1290 gr ağırlığı ile son derece hafiftir, ECE 2205 güvenlik sertifikası, Double D çene bağlantısı ve fiberglas kabuğu ile son derece güvenli bir motosiklet kaskıdır. Scooterdan Naked motosikletlere kadar çeşitli motosiklet modellerinde kullanılabilir, dezavantaj sayılabilecek yanları ise buğu önleyici pinlock ve çene perdesinin olmaması sayılabilir, fakat tasarımın çekiciliği bu eksikleri kapatıyor.

Teknik Özellikleri;

  •          Ultra dayanıklı fiberglas dış kabuk.
  •          3 farklı kabuk ve eps boyutuna göre üretilmiştir.
  •          Anti bakteriyel iç pedler ve gerçek deri ek kısımlar.
  •          Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler.
  •          Double D Çene Bağlantısı
  •          1290 Gram +-50   


  •                  agv motosiklet kaskları

 

         

 

 

agv x3000 motosiklet kasklarının efsanesi

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler