AGV Veloce S Plk Kapalı Motosiklet Kaskı İnci Beyaz

5654,40 TL
KDV Dahildir.
AGV Veloce S Plk Kapalı Motosiklet Kaskı İnci Beyaz
 • Marka: AGV
 • Hızlı Bul: 26822
*

AGV Veloce S Plk Kapalı Motosiklet Kaskı İnci Beyaz

Agv Veloce motosiklet kaskı tamamen yarış motosikleti kullanıcıları için tasarlanmış üstün performans ve konfor sunar. Yenilenmiş agv veloce serisine buğu önleyici pinlock sistemi ve pinlock camı dahil olarak gönderilmektedir, karbon aramid ve giberglas ile üretilen kask kabuğu yanı sıra bedene göre üretilen eps iç dolgu güvenliği maksimum seviyeye taşır, daha fazla bilgi için aşağıdaki teknik özellikleri okuyabilirsiniz. 

Teknik Özellikler ve Detayları;

 • 4 boyutta geliştirilmiş 5-yoğunluklu EPS yapısı ile 4 boyutta CAAF (Karbon-Aramid-Fiberglas) ile üretilen kabuk.
 • IVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 büyük ön havalandırma ve 2 adet arka havalandırma çıkışıyla kullanıcının kafasına hava yönlendiren kabuğun içine oyulmuştur. Merkezi üst hava girişi, iç güneş vizörüne müdahale etmeden maksimum hava akışını yakalamak için stratejik olarak yerleştirilmiştir. Tüm hava delikleri ve çıkışları ayarlanabilir.
 • Yeni Veloce S iç mekan konstrüksiyonu, sağlam, saran ve basınçsız bir uyum sağlamak ve dinamik konforu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir burun koruyucu ve rüzgar koruyucusu.
 • Kask iç kısmı en yüksek sürüş konforunu sunmak için tasarlanmıştır. Tüm parçalar kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.
 • Boyun Pedi: Suya dayanıklılığa sahip, kumaşın içine su girmesini önleyen Shalimar kumaş. Düşük ışık koşullarında daha fazla görünürlük için reflektif ekler içerir.
 • Yanak pedleri: Sanitized® (antibakteriyel koruma), 2Dry (nem fitili) ve Microsense (üstün cilt rahatlığı ve aşındırma yapmayan ritmo kumaş
 • Pinlock® anti sis teknolojisine sahip Class Optic 1 vizör maksimum dikey ve yatay görünüm (190 °) için tasarlanmıştır. Vizor çizilmeye karşı dayanıklıdır.
 • Patentli Vizor Kilit Sistemi (VLS) bir kaza durumunda kazara açılma riskini azaltır: Vizör kalınlığı 3,3 mm, kaza durumunda yüz ve göz korumasını artırır.
 • Vizor ve kabuk arasında tam sızdırmazlık sağlamak için roto-translasyon hareketi ile eşsiz Metal vizör mekanizması.
 • Hiçbir alet gerektirmeden ve vizörü saniyeler içinde çıkarılıp değiştirilmesine olanak tanıyan hızlı vizörçıkarma sistemi. 
 • Double-D çene bağlantı sistemi

agv motosiklet kaskları

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 agv veloce s kasklarıAGV Veloce SAGV CompactAGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler