AGV Pista Gp R Top Plk Soleluna 2016 Carbon Kapalı Kask

46371,00 TL
KDV Dahildir.
AGV Pista Gp R Top Plk Soleluna 2016 Carbon Kapalı Kask
 • Marka: AGV
 • Hızlı Bul: 26920
*

Agv Pista GP R Motosiklet Kaskları

   AGV PISTA GP R motosiklet kaskı. Çığır açan Pista GP'nin evrimi, tam olarak supersport motosikletler için üretilmiş bir yarış kaskıdır ve şimdiye kadar agv'nin geliştirdiği en koruyucu kasklardan biridir. Yeni “Biplano” spoyleri ve içerdiği hidrasyon sistemi, AGV’nin güvenliğini ve performansını bir üst seviyeye çıkarıyor.
   Moto GP'de geliştirilen metal havalandırma kanallarına ek olarak aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak ve yüksek hızda stabilite eklemek için rüzgar tüneli testlerinin sonucunda "biplano" spoyleri ile artık çok daha da başarılı. % 100 karbon fiber kabuğun şekli, yarış kıyafeti ile etkileşimi en aza indirecek şekilde tasarlanırken, iç kısmı uyarlanabilir bir donanıma sahiptir.

Özellikleri;

 • 4 boyutta geliştirilmiş 4-yoğunluklu EPS darbe emici dolgu
 • 4 boyutta %100 Karbon ile üretilen kabuk.
 • Kabuk şekli, aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak ve köprücük kemiğine çarpma riskini en aza indirmek için özel tasarlanmıştır. Yarış pozisyonundaki kıyafetlerle tamamen uyumlu rüzgar ile etkileşimi en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.
 • IVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 adet büyük ön havalandırma girişi ve 2 adet arka havalandırma çıkışıyla kullanıcıya istediği ölçüde hava yönlendirme imkanı sunar ve tüm hava menfezleri ayarlanabilir.
 • Yeni iç çene kanalları, hava akışını tüm vizör yüzeyinden eşit olarak dağıtır.
 • rüzgar tünelinde test edilen geliştirilmiş spoyleri, yüksek süratlerde sürüş esnasında aerodinamik performansı ve dengeyi en üst düzeye çıkarır. Spoyler bir kaza durumunda kasktan ayrılmak üzere tasarlanmıştır, bu sayede daha fazla sürüklenebilir ve kaza anında herhangi bir yüzeye takılmaz.
 • Pista GP R iç tasarım konstrüksiyonu, sağlam, başı saran ve basınçsız bir uyum sağlamak ve dinamik konforu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir burun koruyucu ve rüzgar koruyucusu.
 • Hidrasyon Sistemi (kask içinde su içebilmek için bağlantı sistemi hazır)
 • Kaskın iç kısmı en yüksek sürüş konforunu sunmak için tasarlanmıştır. Tüm parçalar kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.
 • Boyun pedleri: Suya dayanıklı Shalimar ve Nubuk kumaşı, kaskın içine su girmesini önler.
 • % 100 Max Vision Pinlock® (120) anti buğu teknolojisine sahip vizör, yarış pozisyonu (85 °) ve eşsiz yatay görünüm (190 °) üzerindeki maksimum dikey görünüm için tasarlanmıştır. Vizör çizilmeye karşı dayanıklıdır.
 • Patentli Vizör Kilit Sistemi (VLS) bir kaza durumunda kazara açılma riskini azaltır: Vizör kalınlığı 4 ila 5 mm arasındadır, bir kaza durumunda yüz ve göz koruması artar.
 • Visor ve kabuk arasında tam sızdırmazlık sağlayan roto-translasyon hareketi ile eşsiz metal vizör mekanizması. Hiçbir alet gerektirmeden ve vizörün saniyeler içinde çıkarılıp değiştirilmesine olanak tanıyan hızlı vizör çıkarma sistemi. Mekanizma alanı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle çevresel görünümü ve darbe performansını destekler.
 • Double-D çene bağlantı kayışı ile bağlanmaktadır.

agv motosiklet kaskları

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler