agv-pista-gp-mimetica-kapali-motosiklet-kaski
Picture of 0
Picture of 0
360

AGV Pista GP Nimetica Kapalı Motosiklet Kaskı

10989,00 TL
KDV Dahildir.
AGV Pista GP Nimetica Kapalı Motosiklet Kaskı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 15908
*
ÖZEL TASARIM VİZÖR - Çizilmeye karşı ekstra dirençli polikarbon vizör, aynı zamanda UV ışınlarına karşı da yüksek koruma sağlar.
4 KABUK BOYUTU & EPS YÜZEYLER - Farklı kabuk boyutları ve EPS yüzeyler boyun kaslarının yorulmasını engellerken kusursuz kavramayı sağlar.
TUTUŞ SİSTEMİ - Double-D çene bağının en büyük avantajı her zaman güvenli tutuş ve istem dışı çözülme riskinin sıfıra inmesi.
SSL KABUK İNŞAATI - Kompozit fiber, Kevlar ve karbon fiber yapılı SSL (Super Super Hafif) dış kabuk.
XQRS & ANTİ-NEM VİZÖR - XQRS (Ekstra Hızlı Sökülme Sistemi) sahibi saniyeler içinde sökülebilen vizör. Nem tutmayan yapıya sahip olması da sürüşü kolaylaştırır.
İÇ YÜZEYLER - Tamamen sökülüp yıkanabilir DryComfort özellikli Likra iç yüzey, nefes almayı sağlarken nemi emer.
HAVALANDIRMA - IVS (Entegre Havalandırma Sistemi) alın ve çene bölgesinden hava alımını sağlarken, arka hava tahliye kanalları da iç dengenin oluşmasını sağlar.

 

Çene Bağı Double-D
Tür Kapalı Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı  Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı Multi Kompozit
Dış Kabuk Boyutları  4
Vizör Pinlock
Garanti 2 Yıl

 

Full karbon-fiber yapılı birinci sınıf yarış kaskı

AGV’nin motosiklet yarışçılarına maksimum koruma sağlamak hedefiyle başladığı Extreme Standards Helmets projesi kapsamında üretilen Pista GP, projede gelinen son nokta. Son yılların en yenilikçi ve teknolojik modellerinden biri olan Pista GP, AGV’nin zorlayıcı testlerinden geçti ve Bizzat Valentino Rossi tarafından da test edildi. Daha önce görülmemiş standartlarda güvenlik, konfor ve ergonomi sunan bu model, dahili havalandırma sistemi (IVS) ile bir önceki model GP-Tech’ten %193 daha fazla hava akışı sağlıyor. Vizörün ön kısmında yer alan micro-lock sistemi herhangi bir kaza anında kaskın kendiliğinden açılma riskini düşürüyor ve daha geniş görüş alanına sahip. Kaskın tasarımı, aerodinamik performansını da eski modellere kıyasla büyük ölçüde arttırdı.

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1AGV CompactAGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler