AGV New Citylight Urbanrace Yarım Motosiklet kaskı Kırmızı

1590,00 TL
KDV Dahildir.
AGV New Citylight Urbanrace Yarım Motosiklet kaskı Kırmızı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 25555
*
KABUK DİZAYNI - Aerodinamizmi güçlendiren hava kanalları ve çarpışma anındaki koruma sistemi son teknoloji ürünü FEM yazılımıyla tasarlanmıştır.
DIŞ VİZÖR - Ekstra Hızlı Sökülme Sistemi sayesinde saniyeler içinde elle sökülebilme imkanı.
İÇ GÜNEŞ VİZÖRÜ - Tek elle açılıp kapanabilen, ekipmansız değiştirilebilen iç güneş vizörü.
HAVALANDIRMA - IVS (Entegre Havalandırma Sistemi) alın  bölgesinden hava alımını sağlarken, arka hava tahliye kanalları da iç dengenin oluşmasını sağlar.
   
   
İÇ PEDLER - Tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir Drilex yapılı antibakteriyel iç pedler

 

Çene Bağı Quick Release
Tür Yarım Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı  Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı Multi Kompozit
Dış Kabuk Boyutları  2
Vizör Entegre Güneş Vizörü
Garanti 2 Yıl

 

Sert görünümlü, kompozit fiber yapılı kapalı kask

AGV, Extreme Standards teknolojisiyle ürettiği yaratıcı ve yenilikçi modellerine K5’i de ekledi. Sportif kullanım için uygun olan modelin dış kabuğu fiberglas ve karbonfiber karışımı yapısıyla hem hafifliği, hem sağlamlığı bir arada sunuyor. Kolayca ayarlanabilen vizörü, uzun tasarım çalışmaları sonucu minimalize edilmiş boyutu ve dahili havalandırma kanalları yüksek hızda bile konfordan vazgeçmiyor, kaskın sabit duruşunda büyük rol oynuyor. K5, spor kaskların yeni gözdesi.

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 agv veloce s kasklarıAGV Veloce SAGV CompactAGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler