AGV K5 Multi You Motosiklet Kaskı Beyaz Mat Turuncu

9800,00 TL
KDV Dahildir.
AGV K5 Multi You Motosiklet Kaskı Beyaz Mat Turuncu
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 22476
*

AGV K5 Kapalı Motosiket Kaskı , Sport ve Sport Touring motosiklet kullanıcılarının hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirildi. Aerodinamik olarak Pista Gp ve Corsa serilerinde edilinen pist tecrübesinin birikimi ile tasarlandı. Bizce en çok fark yaratan yanı Carbon-Fiberglas malzemeden oluşturulmuş kask dış kabuğu. Tam uyumluluk için 2 farklı kabuk yapısı (kalıbı) kullanılarak tasarlanan AGV K5 Kaskları aynı zamanda dahili güneş vizörüne de sahip. Eğer Carbon fiberglas bir kabuk, aerodinamik olarak iyi tasarlanmış bir kask , dahili güneş vizörü ve dünyaca ünlü bir markaya ait bir ürün istiyorsanız geriye çok fazla alternatif kalmıyor. İster şehir içi kullanım ister uzun yol ve tur sürüşlerinde AGV K5 Kapalı Motosiklet Kaskı tüm ihtiyaçları karşılar nitelikte.

 

AGV K5 Kapalı Kask Özellikleri;

 

2 Farklı kabuk kalıbı ile tasarlanmış Carbon Fiberglas Kask Malzemesi

Ön tarafta 4 ( 2 çenede , 2 alın bölgesinde ) ve üst tarafta 1 hava girişi , açılıp kapatılabilen arka hava tahliyesi

Aerodinamik olarak tasarlanan ve kask kabuğu ile bütünleşik arka rüzgar spoileri

Tamamen sökülüp yıkanabilen antibakteriyel 3D Comfort iç pedler

UV filtreli ve Çizilmeye dayanıklı , Buğu yapmayan ( AntiFog ) Polikarbon Kask Vizörü

Çizilmeye dayanıklı Dahili iç Güneş Vizörü

Ön tarafta şehir içi kullanım için Mikro Açılma özellikli Vizör mekanizması

Hızlı çıkartılıp takılabilen Quick Release Vizör Mekanizması ( Değişim için Alet Gerektirmez )

Double-D çene bağlantısı

ECE 22.05 ve DOT Normlarına uygun Kapalı Motosiklet Kaskı

 

  

Sert görünümlü, kompozit fiber yapılı kapalı kask

AGV, Extreme Standards teknolojisiyle ürettiği yaratıcı ve yenilikçi modellerine K5’i de ekledi. Sportif kullanım için uygun olan modelin dış kabuğu fiberglas ve karbonfiber karışımı yapısıyla hem hafifliği, hem sağlamlığı bir arada sunuyor. Kolayca ayarlanabilen vizörü, uzun tasarım çalışmaları sonucu minimalize edilmiş boyutu ve dahili havalandırma kanalları yüksek hızda bile konfordan vazgeçmiyor, kaskın sabit duruşunda büyük rol oynuyor. K5, spor kaskların yeni gözdesi.

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler