AGV Fluid Dresscode Motosiklet Kaskı Beyaz

6089,00 TL
KDV Dahildir.
AGV Fluid Dresscode Motosiklet Kaskı Beyaz
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 23499
*

AGV Fluid Yarım Motosiklet Kaskları

   Yaz mevsiminde ve sıcak geçen aylarda kulllanımı en rahat ve zevkli motosiklet kask türü olan açık kasklar veya yarım kasklardır. AGV Fluid güçlendirilmiş termoplastik kabuk, çıkarılabilir anti bakteriyel iç pedler ve yüksek konforuyla en iyi alternatiflerden biri, güneş gözlüğü kullanımınada imkan sağlayan agv fluid serisi kasklar, agv blade modelinden farklı olarak ekstra dahili güneş vizörü sunmakta, scooter başta olmak üzere şehir içi kısa kullanımlarda pek çok motosiklet türünde kullanıma uygundur.

Özellikleri;

Yüksek dirençli güçlendirilmiş termoplastik kabuk
2 farklı boyutta üretilen kabuk boyutu
Tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler
Çizilmelere ve darbelere dayanıklı vizör
Mikrometrik ayarlamalı çene bağlantı kayışı
1280gr+-50gr (Bedene göre değişmektedir)
ECE 2205 Güvenlik sertifikalı

 

agv motosiklet kaskları

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler