agv-corsa-top-v46-motosiklet-kaski-siyah-sari
Picture of 0
Picture of 0
360

AGV Corsa Top V46 Motosiklet Kaskı Siyah Sarı

9619,30 TL
KDV Dahildir.
AGV Corsa Top V46 Motosiklet Kaskı Siyah Sarı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 22456
*
ÖZEL TASARIM VİZÖR - Çizilmeye karşı ekstra dirençli polikarbon vizör, aynı zamanda UV ışınlarına karşı da yüksek koruma sağlar.
4 KABUK BOYUTU & EPS YÜZEYLER - Farklı kabuk boyutları ve EPS yüzeyler boyun kaslarının yorulmasını engellerken kusursuz kavramayı sağlar.
TUTUŞ SİSTEMİ - Double-D çene bağının en büyük avantajı her zaman güvenli tutuş ve istem dışı çözülme riskinin sıfıra inmesi.
SSL KABUK İNŞAATI - Kompozit fiber, Kevlar ve karbon fiber yapılı SSL (Super Super Hafif) dış kabuk.
XQRS & NFS - XQRS (Ekstra Hızlı Sökülme Sistemi) teknolojisine sahip, buğulanmaya karşı ekstra dirençli, saniyeler içinde ekipmansız sökülebilen vizör.
İÇ YÜZEYLER - Tamamen sökülüp yıkanabilir DryComfort özellikli Likra iç yüzey, nefes almayı sağlarken nemi emer.
HAVALANDIRMA - IVS (Entegre Havalandırma Sistemi) alın ve çene bölgesinden hava alımını sağlarken, arka hava tahliye kanalları da iç dengenin oluşmasını sağlar.

 

Çene Bağı Double-D
Tür Kapalı Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı  Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı Multi Kompozit
Dış Kabuk Boyutları  4
Pinlock Mevcut
Vizör Pinlock

 

Benzersiz arka spoileri ile Carbon Kevlar yarış kaskı

AGV Corsa kaskları ultra hafif SSL(Super-Super-Light) Karbon-Kevlar materyali ile üretilmiş ve Moto GP pilotu Valentino Rossi tarafından kullanılan Pista GP modelinden esinlenerek tasarlanmıştır. Dahili havalandırmasıyla yepyeni kabuk tasarımı aerodinamik testlerinden başarıyla geçti. Sportif kullanımın yanında günlük kullanıma da uygun olan model kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir hijyenik Cool Max iç pedlere sahip. Double D havalandırma sistemi ve temiz, yassı, çizilmez, Pinlock bulunduran vizörü, XQRS ( Extra Quick Release System ) sistemi sayesinde kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir.

 

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1AGV CompactAGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler