AGV Compact ST Solid Çene Açılır Motosiklet Kaskı Beyaz

6780,00 TL
KDV Dahildir.
AGV Compact ST Solid Çene Açılır Motosiklet Kaskı Beyaz
 • Marka: AGV
 • Hızlı Bul: 26913
*

AGV Compact ST Çeneden Açılır Motosiklet Kaskları

    Çene açılır kasklar içinde aerodinamik açıdan en üst seviye kasklardan biri olan Agv Compact ST çeneden açılır kask, dahili güneş vizörü, buğu önleyici pinlock, çene açıkken kitlenebilir çene kısmı ile oldukça avantajlı bir model.
     Tek kabuk yapısı içine çift EPS dolgusu ile boyutlandırılan compact st, kabuk, dolgu ve iç ped açısından son derece kalite malzemeler ile üretilmiştir. Gezi ve şehir içi kullanıma gayet uygun olan agv compact st'nin tek dezavantajı 1,750 Grama ulaşan ağırlığı sayılabilir, fakat çene açılır kaskların çene mekanizmasından dolayı kapalı kasklara oranla 150gr+-50 ağır olması standartlara uygun.

 • Tek kabuk boyutunda geliştirilmiş 2-yoğunluklu EPS iç yapısı ile HIR-TH (Yüksek Dirençli Termoplastik Reçine) teknolojisi ile üretilmiştir.
 • IVS (Entegre Havalandırma Sistemi) havalandırması, 4 büyük ön hava kanalı ve sürücünün hava almasını kolaylaştırır.
 • Çıkarılabilir burun rüzgarlığı
 • Kaskın iç kısmı, hassas alanlarda herhangi bir dikiş olmadan en yüksek sürüş konforunu sunmak üzere tasarlanmıştır. Tüm parçalar kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.
 • Çene açılır kasklar içinde aerodinamik açıdan en üst seviye kasklar arasında 
 • Boyun Pedi: Kaskın alt kısmında bulunan kumaşın su emmesini önleyen Shalimar kumaş. Karanlıkta daha fazla görünürlük için reflektif ekler içerir.
 • Yanak pedleri: Sanitized® (antibakteriyel koruma), 2Dry (nem engeleyici) ve Microsense (tahriş etmez) Ritmo kumaşı.
 • Pinlock® anti buhar teknolojisine sahip çizilmeye dayanıklı vizör maksimum dikey ve yanal görünürlük için tasarlanmıştır. (Pinlock Kutuya Dahil.)
 • XQRS (Ekstra Hızlı Bırakma Sistemi) vizör mekanizması.(hızlı ve kolay bir şekilde vizör çıkartılabilir ve takılabilir.
 • Alet kullanmadan çıkarılabilen çizilmeye dayanıklı dahili güneş vizörü.
 • Mikrometrik çene bağlatısı (Tokalı sistem)
 • İntercom bağlantı sistemi için hazır.

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler