Picture of 0
Picture of 0
360

AGV Compact Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Siyah

2582,40 TL
KDV Dahildir.
AGV Compact Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Siyah
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 15868
*
İÇ YÜZEY - Tamamen sökülüp yıkanabilir DryComfort özellikli Likra iç yüzey, nefes almayı sağlarken nemi emer.
ÖZEL TASARIM VİZÖR - Çizilmeye karşı ekstra dirençli polikarbon vizör, aynı zamanda UV ışınlarına karşı da yüksek koruma sağlar.
İÇ GÜNEŞ VİZÖRÜ - Tek elle açılıp kapanabilen, kaskın iç tarafında yer alan güneş vizörü.
TUTUŞ SİSTEMİ - Eldivenle dahi kolayca çıkarılıp takılabilen çene kemeri.
SHARE İLETİŞİM SİSTEMİ - AGV Share İletişim Sistemleri ile uyumlu.
XQRS & NFS - XQRS (Ekstra Hızlı Sökülme Sistemi) teknolojisine sahip, buğulanmaya karşı ekstra dirençli, saniyeler içinde ekipmansız sökülebilen vizör.
ÇİFTE UYUMLULUK VE KOLAY AÇILMA - Tek elle açılma imkanının yanı sıra yasal olarak kapalı ya da açık olarak kullanılmasında sakınca yoktur.
HAVALANDIRMA - IVS (Entegre Havalandırma Sistemi) alın ve çene bölgesinden hava alımını sağlarken, arka hava tahliye kanalları da iç dengenin oluşmasını sağlar.
HIR-TH KABUK İNŞAATI - Kaplamalı HIR-TH (Yüksek dirençli termoplastik) reçine yapılı dış kabuk.

 !!! Bu Ürün Seri sonu Ürünüdür üretim tarihi 2015 yılına aittir.

 !!! Bu ürün iade ve değişim kapsamı dışındadır.

 

Çene Bağı Hızlı Sökülen
Tür Çeneden Açılır Kask
İç Yüzey  Tamamen Sökülebilir
Sharp Puanı  Değerlendirilmemiş
Dış Kabuk İnşaatı Termal Reçine
Dış Kabuk Boyutları  1
Pinlock Mevcut
Vizör Pinlock

 

Paylaşımlı iletişim sistemine sahip çeneden açılır kask

HIR-TH ultra dayanıklı termoplastik materyal ile üretilmiş, AGV’nin özel tasarımı IVS dahili havalandırma sistemine sahip Compact modeli aradığınız bir çok özelliği tek bir kaskta topluyor. İç pedleri kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir. Hava alabilen Lycra mikro-delikli astarı ve Dry-Comfort kumaşı kullanılarak üretilmiştir. 1. Sınıf çizilmez ve buğulanmaz optik vizörü UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar. Bunun yanında güneş korumasına da sahiptir. Vizör, XQRS sistemi sayesinde hiç bir alete gereksinim duymadan kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir. Kaskta ayrıca Bluetooth bağlantılı iletişim sistemi bulunur ve ECE2205, DOT, NBR standartlarına uymaktadır.

 

 

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9 agv x3000 kasklarıAGV X3000   agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70  
AGV K5 Jet
  Agv blade motosiklet kasklarıAGV Blade
 AGV Pista GP

AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 agv veloce s kasklarıAGV Veloce SAGV CompactAGV CorsaAGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler