Abus 5700/80 Bordo UGrip Mavi Katlanır Bisiklet Kilidi

578,20 TL
KDV Dahildir.
Abus 5700/80 Bordo UGrip Mavi Katlanır Bisiklet Kilidi
  • Marka: Abus
  • Hızlı Bul: 25982

 

Abus 5700/80 Ugrip

ABUS'un katlanır kilit inovasyonundaki en son geliştirilen uGrip Bordo 5700, sertleşmemiş çelik çubuklara sahiptir ve düşük hırsızlık riski alanlarında mükemmel bir güvenlik çözümü haline gelmiştir. Bu Kilit hafif ama sağlam!
UGrip Bordo, dönen kilit gövdesi sayesinde kullanımı (kilitlemesi) kolaydır. Tüm ABUS kilitleri, en iyi korozyon dayanımı özelliğine sahiptir.

5 mm çelik çubuklar
Dönebilen kilit gövdesi kilitlemeyi kolaylaştırır
Kilit mekanizmasına sahip özel taşıma çantası, tek elle basitçe bağlanabilir.
Kompakt, çok yönlü katlama teknolojisi geniş bir yelpazede kilitleme seçenekleri sunar
Kaymaz cırt bantları veya vidalarla şaseye bağlanan tuttucu aparat ile kilit kolaylıkla taşınabilir.

Teknik Özellikleri

KeyDiameter:5 mm
Uzunluk: 85cm
Net Ağırlık: 830 g

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

 

Abus Motosiklet Kilitleri

 

Dünyanın 1 numaralı asma kilit üreticisi olan Abus Kiltleri, motosiklet ve bisiklet kilitlerinde piyasanın 90%’ına hakim olmasıyla lider firma konumunda. Abus Kilitleri, 1924 yılında Almanya’da kurulduktan çok kısa bir süre sonra sırasıyla Avrupa, Amerika ve bütün dünyaya kilit sistemleri üreten bir firma olmuştur. Üretimde başlangıçtan bitiş safhasına kadar büyük bir özen ve Alman mühendisliğinin bütün izlerini görmek mümkün. Kullanılan yüksek kaliteli hammaddeler ve yan materyaller sayesinde piyasadaki kilitlerden 40-60% oranında daha hafif olup hava koşullarından etkilenmeyen, paslanmayan, kırılmayan ve kesilmeyen kilitler üretiyorlar. Özellikle Granit Kilit üretiminde rakipsiz olan Abus Kilitleri , Şüphesiz dünyanın en kaliteli kilitlerini üretiyor. Ülkemizde de motosiklet kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Abus Kilitlerini Motoruma.com güvencesi ve gerçek stoklar ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

 
Modeller
 

Zincir Kablo Kilitler Disk
Kilitleri
 Alarmlı Disk Kilitleri
 Kask-Çanta KilitleriYardımcı Ekipmanlar
 

Popüler Kategoriler