NEXX SX100 Toxic Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah Kırmızı

1618,50 TL
KDV Dahildir.
NEXX SX100 Toxic Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah Kırmızı
  • Marka: NEXX
  • Hızlı Bul: 26361
*

NEXX SX100 Toxic Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah Kırmızı

Yüksek performanslı hafif kabuk yapısı, ECE 22.05 ve DOT Güvenlik Sertifikası, Rüzgar testi tünelinde geliştirilmiş aerodinamik yapı, Geliştirilmiş havalandırma kanalları, A sınıfı polikarbonat, UV filtreli ön vizör, X-swift mekanizmasıyla kolay sökülebilir ön vizör, Çizilmelere karşı dayanıklı dahili güneş vizörü, Gözlük kullanımına uygun yanak ped sistemi, Mikrometrik bağlantı kayış tokası, Bluetooth ve interkom kullanımı için hazır kulaklık yuvaları, Komple sökülüp yıkanabilir antibakteriyel ped sistemi, Çene altı rüzgar perdesi, Pinlock 70 buhar camı kutu içerisinden çıkmaktadır. Orjinal kumaş taşıma kılıfı kutu içerisinden çıkmaktadır.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Nexx Motosiklet Kaskları

   2001 Yılında kurulan Nexx kask markası rakiplerine göre nispeten kısa geçmişine rağmen yaptığı atılım ve teknoljilerle çoktan rakiplerini yakalımış ve hatta bazı özellikleri açısından rakiplerini geçmiş durumdadır.
Üretiminin tamamını Portekizde gerçekleştiren Nexx, %100 Avrupa üretimi nadir kask markalarından biri, ayrıca kasklarına özel geliştirdikleri intercom sistemi ve yarım kasklarında bulunan değişebilir kapak renkleri gibi farklılıklar Nexx markasını diğerlerinden ayırıyor.

Kask Modelleri

SX.10
Açık Kasklar
    X.70 Açık
Kasklar
     
SX.100 Kapalı
Kasklar
   
 X.WED 2
Dualsport
   X.Vilitur
Çeneden Açılır
   X.G100 Retro
Kasklar
   SX.10 Kask
Kapakları
      
Nexx Kask
Vizörleri ve Yedek
Parça

Popüler Kategoriler